yhteystiedot

OTA YHTEYTTÄ

JÄTÄ TARJOUSPYYNTÖ TAI YHTEYDENOTTO

Jos tarvitset lisätietoa, ota yhteyttä sähköpostilla, yhteydenottolomakkeen kautta tai soittamalla. Täältä löytyvät kaikkien osastojemme yhteystiedot. Henkilökuntamme auttaa mielellään!

Tomi Puoskari

Toimitusjohtaja

040 846 1974
tomi.puoskari@anfra.fi

Heikki Pentinpuro

Myyntijohtaja

044 746 3731
heikki.pentinpuro@anfra.fi

Ari Ilvesluoto

Myyntipäällikkö
Projektimyynti

Teollisuus
Sähkönsiirto

050 363 2202
ari.ilvesluoto@anfra.fi

Niko Saarnio

Myyntipäällikkö
Projektimyynti

Sillat
Teollisuus
Sähkönsiirto

045 131 2940
niko.saarnio@anfra.fi

klaus lahti

Projektimyynti

Sähkönsiirto
Sillat
Pysäköintirakentaminen

044 758 3383
klaus.lahti@anfra.fi

Jami Tihinen

Projektimyynti

Aidat ja portit
Aliurakointi
Sähkönsiirto

044 491 0844
jami.tihinen@anfra.fi

Niko Hilliaho

Projektimyynti

Teollisuus
Pysäköintitalot
Sähkönsiirto

044 758 3370
niko.hilliaho@anfra.fi

Sarita Karjalainen

Projektimyynti

Sillat
Aidat ja portit

044 757 0006
sarita.karjalainen@anfra.fi

Jaakko Uusimäki

Laskentapäällikkö

040 910 6483
jaakko.uusimaki@anfra.fi

Tomi Puoskari

Toimitusjohtaja

040 846 1974
tomi.puoskari@anfra.fi

Teemu Kangas

Tuotantojohtaja

044 250 8337
teemu.kangas@anfra.fi

Marko Liukko

Kehitysjohtaja

044 981 4907
marko.liukko@anfra.fi

Henrik Rautio

Talousjohtaja

050 404 0967
henrik.rautio@anfra.fi

Tuomo Hilliaho

Henkilöstöjohtaja

040 025 2250
tuomo.hilliaho@anfra.fi

Olli Tahkola

Business Controller

050 336 2440
olli.tahkola@anfra.fi

Marika Vänttilä

IT-päällikkö

044 758 3385
marika.vanttila@anfra.fi

Tiia karekivi

HR-päällikkö

044 493 2366
tiia.karekivi@anfra.fi

Emma Alatalo

HSEQ-päällikkö

040 070 4396
emma.alatalo@anfra.fi

Joonas Lehto

IT-asiantuntija

044 758 3393
joonas.lehto@anfra.fi

Heikki Holma

IT-asiantuntija

044 758 3373
heikki.holma@anfra.fi

Sanna Tuuli

HR- ja talousassistentti

044 758 3397
sanna.tuuli@anfra.fi

marjaana kivioja

HR- ja talousassistentti

044 758 3399
marjaana.kivioja@anfra.fi

HOITOVAPAALLA

konsta kivioja

Markkinointivastaava

044 949 2797
konsta.kivioja@anfra.fi

harri vänttilä

Suunnittelupäällikkö

FISE Betonirakenteiden suunnittelu, Vaativat betonirakenteet, uudisrakentaminen

Ins. (AMK)

040 559 0893
harri.vanttila@anfra.fi

Antti Hauru

Projektipäällikkö, taitorakenteet

FISE Betonirakenteiden suunnittelu, Poikkeuksellisen vaativa, uudisrakentaminen, sillat
FISE Teräsrakenteiden suunnittelu, V+

 

Ins. (YAMK)

044 567 0567
antti.hauru@anfra.fi

Johannes Vasalampi

Projektipäällikkö

DI

044 9018 481
johannes.vasalampi@anfra.fi

Matti Simonen

Projektipäällikkö

Ins. (AMK)

045 132 8599
matti.simonen@anfra.fi

Henri Koskenkorva

Suunnittelija, taitorakenteet

FISE Betonirakenteiden suunnittelu, V+, uudisrakentaminen, sillat

Ins. (AMK)

044 357 8550
henri.koskenkorva@anfra.fi

Arto Oinas

Suunnittelija

DI

044 758 3394
arto.oinas@anfra.fi

Mikko Kellin

Suunnittelija

Ins. (AMK)

044 493 1229
mikko.kellin@anfra.fi

Antti Sarjanoja

Suunnittelija

Ins. (AMK)

044 493 7519
antti.sarjanoja@anfra.fi

Arttu Puhakka

Suunnittelija

Ins. (AMK)

0404138706 
arttu.puhakka@anfra.fi

Pia Myllynen

Suunnittelija

Ins. (AMK)

040 569 3995
pia.myllynen@anfra.fi

Miska Heikkinen

Suunnittelija

Ins. (AMK)

044 758 3377
miska.heikkinen@anfra.fi

Niklas Lääkkö

Suunnittelija

044 555 3002
niklas.laakko@anfra.fi

Kai Kaarlejärvi

Liiketoimintapäällikkö, Ruotsi

040 512 0127
kai.kaarlejarvi@anfra.fi

Tatu Marttinen

Projektimyynti, Ruotsi

044 758 3378
tatu.marttinen@anfra.fi

Tomi Pahkala

Työpäällikkö, Ruotsi

044 754 7649
tomi.pahkala@anfra.fi

Betonirakentaminen

Tuomo Kangas

Tuotantojohtaja

050 467 9998
tuomo.kangas@anfra.fi

Harri Kauppila

Tuotantojohtaja

044 055 1191
harri.kauppila@anfra.fi

Ilmari Oikarainen

Työpäällikkö
Asunto- ja VSS rakentaminen

040 553 5766
ilmari.oikarainen@anfra.fi

Ari Järvelä

Työpäällikkö

050 400 4484
ari.jarvela@anfra.fi

Ville Rantanen

Työpäällikkö

044 746 8197
ville.rantanen@anfra.fi

Jukka Salmi

Työnjohtaja

044 491 5488
jukka.salmi@anfra.fi

Riku Pitkälä

Työnjohtaja

040 553 7727
riku.pitkala@anfra.fi

iiro Simuna

Työnjohtaja

050 532 8536
iiro.simuna@anfra.fi

Antti Nätti

Työnjohtaja

040 833 7843
antti.natti@anfra.fi

joni saari

Työnjohtaja

044 493 2331
joni.saari@anfra.fi

Riku Rasila

Työnjohtaja

044 758 3389
riku.rasila@anfra.fi

Timo Kyrö

Työnjohtaja

044 758 3371
timo.kyro@anfra.fi

Juha Järvelä

Työnjohtaja

040 419 8175
juha.jarvela@anfra.fi

Antti Kortetjärvi

Työnjohtaja

044 747 3886
antti.kortetjarvi@anfra.fi

Joonas Leinonen

Työnjohtaja

044 493 4579
joonas.leinonen@anfra.fi

Antti Oiva

Työnjohtaja

040 084 7275
antti.oiva@anfra.fi

Toni Vuorinen

Työnjohtaja

044 722 4735
toni.vuorinen@anfra.fi

Tomi Suorsa

Työnjohtaja

044 758 3387
tomi.suorsa@anfra.fi

Markus Talvensaari

Työnjohtaja

044 725 0729
markus.talvensaari@anfra.fi

Eelis Tiirola

Työnjohtaja

044 758 3391
eelis.tiirola@anfra.fi

maarakentaminen

Janne Peltola

Maarakennusjohtaja

044 493 2354
janne.peltola@anfra.fi

Elias Lahti

Työpäällikkö
Maarakentaminen

044 758 3386
elias.lahti@anfra.fi

mari laurila

Työnjohtaja
Maarakentaminen

044 7583384
mari.laurila@anfra.fi

Sauli Myllynen

Työnjohtaja
Maarakentaminen

044 7333 201
sauli.myllynen@anfra.fi

Teemu Syrjä

Työnjohtaja
Maarakentaminen

044 736 7435
teemu.syrja@anfra.fi

Sakari Eloranta

Työnjohtaja
Maarakentaminen

050 521 5056
sakari.eloranta@anfra.fi

Jukka Laitinen

Työnjohtaja
Maarakentaminen

044 745 2893
jukka.laitinen@anfra.fi

Hankinta

Joonas Kuusela

Hankintapäällikkö

044 758 3376
joonas.kuusela@anfra.fi

Jussi Heikkilä

Hankintainsinööri

044 711 4622
jussi.heikkila@anfra.fi

Mittaus

martti mikkonen

Mittauspäällikkö

044 9019013
martti.mikkonen@anfra.fi

Tiina Romppainen

Mittaustyönjohtaja

044 493 9714
tiina.romppainen@anfra.fi

LASKUTUSTIEDOT

VERKKOLASKUT​

Verkkolaskuosoitteemme:
003726792341
Verkkolaskuoperaattorimme:
Apix Messaging Oy
Operaattorin välittäjätunnus:
003723327487
Y-tunnus:
2679234-1

PAPERISET LASKUT​

Anfra Oy
PL 1000
00781 HELSINKI

SÄHKÖPOSTILASKUT

PDF-muotoiset laskut voi lähettää osoitteella:

jy26792341@skannaus.apix.fi

Anfra nordic ab

Y-tunnus (FO-nummer):
559435-0133

Sähköpostilaskut (e-postfaktura):

inbox.lev.1439315@arkivplats.se

TOIMIPISTEET​

Oulu:

Linnunrata 14
90440 Kempele

tampere:

Niinikuruntie 4
33880 Lempäälä

ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi

Onko uusi hanke tulossa? Mietityttääkö projektissasi jokin asia? Jätä yhteystietosi, niin asiantuntijamme ovat yhteydessä.